شرکت مهندسی آژمان بالغ بر 10 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید تخصصی سازه‌های فلزی دارد. دارنده استاندارد ملی 12977 و 1-2909 از اداره استاندارد ایران و تنها دارنده استاندارد ISO9001 در زمینه تولید سازه‌های فلزی و ISO10002 رضایتمندی مشتری از شرکت G-Certi ایتالیا در استان البرز هستیم.
این مجموعه در فضایی بالغ بر 7000 متر مربع در دو سوله مجزا جهت تولید اسکلت فلزی و تیرچه مشقول به فعالیت است. تجهیزات صنعتی کارخانه از به روزترین دستگاه‌ها شامل دستگاه‌های جوش زیر پودری، دستگاه جوش اسلگ و 3 بعدی، جرثقیل‌های سقفی، دستگاه زیگزال زن هیدرولیکی، اره آتشی قابلیت برش 8 میلیمتری، دستگاه‌های میلگرد بر هیدرولیکی و زمینی، سالن رنگ، مجهزترین دستگاه‌های جوش رکتیفایر و CO2 و آرگون، دستگاه‌های آزمایشگاهی تست بتن و تست میلگرد است. خطوط تولید این مجموعه دارای کنترل کیفی بوده و هر گونه ایراد و خطا در پروسه تولید چک شده و از خط تولید خارج شده و خروجی نمی‌خورد.
آژمان تنها شرکت دارنده جزییات طراحی قابل دفاع برای هرگونه محاسبات و استفاده از رنگ پرایمر زینک کرومات آلکیدی با ضخامت پاشش طبق موازین آیین‌نامه‌ای در سازه‌های تولید شده است.
این شرکت جهت اطمینان خاطر سازندگان و ناظران و محاسبان عزیز و گرامی پروژه‌های اجرای، یک ضمانت‌نامه کتبی و معتبر شرکتی با مهر شرکت و به نام و برای پلاک ثبتی پروژه صادر می‌کند که طراحی، باربری و تولید بر طبق استانداردهای مشخص شده و موازین آیین‌نامه‌ای را تضمین می‌کند.
دفتر فنی شرکت در تمامی مراحل اجرای پروژه و حتی بعد از اتمام پروژه پاسخگوی هرگونه مسئله در رابطه با تولیدات مجموعه است. این شرکت دارای خدمات رایگان جهت تسریع و پیشرفت مراحل کاری برای کارفرما است که شامل طراحی و مدل تیریزی سقف و ارائه آنالیز دقیق هزینه‌های اجرایی سف، ارتباط با ناظر و دفتر مهندسی پروژه جهت ارائه اطلاعات بارگذاری سقف یا نحوه طراحی و تولید و اجرا در سازه های فلزی و … است.
تولیدات شرکت مهندسی آژمان:

  • اسکلت فلزی و سوله از طراحی تا تولید
  • اجرای سقف Metal Deck
  • عرشه‌های فولادی
  • تیرچه فلزی بهینه شده یا یتن در جان و بدون بتن در جان (کامپوزیت)
  • تیرچه پاشنه بتن با بتن پر مقاومت