به سایت آژمان خوش آمدید

09121301921

سازه فلزی آژمان

سازه فلزی آژمان با بیش از 13 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی، مهندسی، ساخت و نصب انواع سازه های فولادی سنگین جوشی و پیچ و مهره ای ساختمانی و صنعتی یکی از تولیدکنندگان برجسته و به نام در صنعت ساخت سازه های فولادی با روزمه بسیار قوی می باشد.

سازه های فلزی آژمان کارخانه ای مجهز به دو سوله سرپوشیده دارای 5000 متر مربع فضای تولید و 5000 متر مربع فضای باراندازی، تمیزکاری، رنگ آمیزی و بارگیری می باشد که با در اختیار داشتن تجهیزات به روز توان تولید ماهیانه 500 تن سازه های سنگین پیچ و مهره ای و جوشی را دارا است.

چرا سازه فلزی آژمان؟

سازه‌ فلزی آژمان با بهره‌گیری از به روزترین تجهیزات مونتاژ، جوشکاری اتومات و نیمه اتومات زیرپودری و الکترواسلگ، برشکاری، NC و CNC، جا به جائی و رنگ‌آمیزی به روش ایرلس و همچنین کادری مجرب در زمینه بازرگانی، طراحی، مهندسی، تهیه نقشه‌های کارگاهی، تولید و کنترل کیفیت، توانائی تولید ماهیانه 500 تن سازه فلزی را در شیفت‌های کاری خود دارا می‌باشد.

 

سازه فلزی آژمان از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

1- بخش فنّی و مهندسی

2- بخش تولید

3- بخش کنترل کیفیت

4- بخش حمل و نقل

5- بخش نصب

6- بخش مالی

توان تولید سازه فلزی آژمان چقدر است؟

بخش سازه فلزی آژمان دارای توان تولید ماهیانه 500 تن می باشد.

وسعت کارخانه آژمان چقدر است؟

این کارخانه مجهز به دو سوله سرپوشیده دارای 5000 متر مربع فضای تولید و 5000 متر مربع فضای باراندازی، تمیزکاری، رنگ آمیزی و بارگیری می باشد.

شماری از پروژه‌ها

اجرای بیش از 2100 پروژه ساختمانی و صنعتی مشتمل بر بیش از سه ملیون مترمربع سقف نشان از جلب رضایت سازندگان محترم در زمینه کیفیت تولید، پاسخگوئی و ارائه خدمات صحیح فنی و اجرائی پس‌از‌فروش مجموعه آژمان دارد

مجموعه صنعتی آژمان

سازنده سازه‌های سنگین فلزی، تیرچه‌های پرمقاومت فولادی و فوم کندسوز

09121301921